Kiemelkedő sportesemények 2015

JANUÁR

(DEC. 18)–4. DARTS. PDC-világbajnokság, London
1. SÍUGRÁS. Négysáncverseny, 2. állomás, Garmisch-Partenkirchen
1. JÉGKORONG. NHL, Winter Classic (Washington–Chicago), Washington D.C.
1. LABDARÚGÁS. Angol Premier League, 20. (tavaszi első) forduló
3. AMERIKAI FUTBALL, NFL. Playoff rajtja
3–6. VITORLÁZÁS. Repülőhollandi-világbajnokság, Sydney
3–11. SÍFUTÁS. Tour de Ski
4. SÍUGRÁS. Négysáncverseny, 3. állomás, Innsbruck
4. LABDARÚGÁS. Spanyol Primera División, 17. (tavaszi első) forduló
4–17. AUTÓSPORT. Dakar-rali, Dél-Amerika
6. LABDARÚGÁS. Olasz Serie A, 17. (tavaszi első) forduló (Juventus–Inter)
6. SÍUGRÁS. Négysáncverseny, 4. (utolsó) állomás, Bischofshofen
8–11. ASZTALITENISZ. Csapatvilágkupa, Dubai
9–31. LABDARÚGÁS. Ázsia-kupa, Ausztrália
10. LABDARÚGÁS. Francia Ligue 1, 20. (tavaszi első) forduló
10/11. LABDARÚGÁS. Topligák: Napoli–Juventus, Roma–Lazio; Barcelona–Atlético M.
10–11. GYORSKORCSOLYA. Összetett Európa-bajnokság, Cseljabinszk
12. LABDARÚGÁS. Aranylabda-átadás, Zürich
14. VÍZILABDA. Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, harmadik (első 2014-es) játéknap
15–II. 1. KÉZILABDA. Férfi világbajnokság, Katar
16–18. VÍZILABDA. Női Euroliga és LEN-kupa, 2. selejtezőkör
16–18. ÖTTUSA. Hungarian Open, Budapest
17–II. 8. LABDARÚGÁS. Afrikai Nemzetek Kupája, Egyenlítői-Guinea
18. LABDARÚGÁS. Topligák: M. City–Arsenal
19–II. 1. TENISZ. Ausztrál nemzetközi bajnokság (Australian Open), Melbourne
20. VÍZILABDA. Férfi Világliga, 3. forduló, Görögország–Magyarország
22–25. AUTÓSPORT. Rali-vb rajtja, Monte-Carlo-rali
23–25. RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Európa-bajnokság, Dordrecht
25. JÉGKORONG. NHL, All-Star Game, Columbus
26–II. 1. MŰKORCSOLYA. Európa-bajnokság, Stockholm
27. VÍZILABDA. Női Világliga, 3. forduló, Magyarország–Franciaország
27–II. 3. BIATLON. Európa-bajnokság, Otepää
28–II. 1. ASZTALITENISZ.
World Tour-verseny, Budapest
30. KÉZILABDA. Női Bajnokok Ligája, középdöntő rajtja
30. LABDARÚGÁS. Német Bundesliga, 18. (tavaszi első) forduló
31. LABDARÚGÁS. Topligák: Chelsea–M. City

FEBRUÁR

1. JÉGKORONG. EBEL, alapszakasz vége
1. JÉGKORONG. Mol Liga, alapszakasz vége
1. AMERIKAI FUTBALL, NFL. Super Bowl XLIX, Glendale
2–15. ALPESI SÍ. Világbajnokság, Vail/Beaver Creek
3–7. TENISZ. Fed-kupa, euro-afrikai zóna I-es csoport tornája, Budapest
3–8. ÖKÖLVÍVÁS. Bocskai István-emlékverseny, Debrecen
4. KÉZILABDA. Férfi Magyar Kupa, elődöntő, odavágók
4–14. TÉLI UNIVERSIADE. Granada
5. DARTS. Premier League, rajt, Leeds
6. RÖGBI. Hat Nemzet, első forduló
6–8. SPORTLÖVÉSZET. Légfegyveres országos bajnokság, Százhalombatta
68. ASZTALITENISZ. Európa Top16, Baki
7/8. LABDARÚGÁS. Topligák: Juventus–Milan; Atlético M.–Real M.
10. JÉGKORONG. EBEL, rájátszás rajtja
10. JÉGKORONG. Mol Liga, rájátszás rajtja
10. LABDARÚGÁS. U20-as világbajnokság (Új-Zéland) sorsolása
11. VÍZILABDA. Férfi Európa-kupa, elődöntő, odavágók
11–15. KÉZILABDA. Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 9. forduló
12–15. GYORSKORCSOLYA. Távonkénti vb, Heerenveen
12–15. AUTÓSPORT. Rali-vb, Svéd rali
15. KOSÁRLABDA. NBA, All Star-mérkőzés, New York
17. VÍZILABDA. Férfi világliga, 4. forduló, Szlovákia–Magyarország
17–18. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, odavágók egyik fele
18. VÍZILABDA. Női Euroliga és LEN-kupa, negyeddöntő, odavágók
18. KOSÁRLABDA. Női Euroliga, csoportkör vége
18. KÉZILABDA. Férfi Magyar Kupa, elődöntő, visszavágók
18–22. KÉZILABDA. Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 10. (utolsó) forduló
18–22. KERÉKPÁR. Pálya-világbajnokság, Saint-Quentin-en-Yvelines
18–III. 1. ÉSZAKI SÍ. Világbajnokság, Falun
19. LABDARÚGÁS. Európa-liga, a 16 közé jutásért, odavágók
20–21. LABDARÚGÁS. NB II, 16. (tavaszi nyitó) forduló
21. ATLÉTIKA. Téli dobó országos bajnokság
21–22. ATLÉTIKA. Fedettpályás országos bajnokság, Syma Csarnok
22. KÉZILABDA. Férfi NB I, alapszakasz vége
24. VÍZILABDA. Női világliga, 4. forduló, Magyarország–Oroszország
24–25. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, odavágók másik fele
25. KÉZILABDA. Női Magyar Kupa, negyeddöntő
26. LABDARÚGÁS. Európa-liga, a 16 közé jutásért, visszavágók
27–III. 1. LABDARÚGÁS. OTP Bank Liga, 18. (tavaszi első) forduló
28. KOSÁRLABDA. Női NB I/A, alapszakasz utolsó fordulója
28–III. 1. GYORSKORCSOLYA. Sprint vb, Asztana
28/1. LABDARÚGÁS.
Topligák: Liverpool–M. City; Roma–Juventus

MÁRCIUS

1. LABDARÚGÁS. Angol Ligakupa, döntő, Wembley Stadion
2–15. BIATLON. Világbajnokság, Kontiolahti
2–8. SPORTLÖVÉSZET. Légfegyveres Európa-bajnokság, Arnhem
4. LABDARÚGÁS. Magyar Kupa, negyeddöntő, odavágók
4. VÍZILABDA. Férfi Európa-kupa, elődöntő, visszavágók
6–8. ATLÉTIKA. Fedett pályás Eb, Prága
6–8. TENISZ. Davis-kupa, euro-afrikai zóna, II-es csoport: Magyarország–Moldova
7–8. BIRKÓZÁS. Kötöttfogású birkózó Magyar Nagydíj, Szombathely
7. LABDARÚGÁS. Orosz Premjer-liga, 18. (tavaszi első) forduló
7. KOSÁRLABDA. Férfi NB I/A, alapszakasz utolsó fordulója
7. JÉGKORONG. Mol Liga, a döntő rajtja
7/8. LABDARÚGÁS. Topligák: Napoli–Inter
7–8. GYORSKORCSOLYA. Összetett vb, Calgary
7–8. AUTÓSPORT.
WTCC-hétvége (1. állomás), Argentína
8. AUTÓSPORT. Rali-vb, Mexikói rali
10–11. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágók egyik fele
11. VÍZILABDA. Női Euroliga és LEN-kupa, negyeddöntő, visszavágók
11–15. KÉZILABDA. Férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, odavágók
12. LABDARÚGÁS. Európa-liga, nyolcaddöntő, odavágók
13–15. RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Világbajnokság, Moszkva
13–22. BIATLON. Világkupa vége, Hanti-Manszijszk
14. LABDARÚGÁS. NB I (20.) MTK–Videoton
14. KÉZILABDA. Férfi NB I, a rájátszás rajtja
14. KÉZILABDA. Női NB I, alapszakasz vége
15. ATLÉTIKA. Dobó Európa-kupa, Leiria
15. KÉZILABDA. Női Bajnokok Ligája, középdöntő vége
15. FORMULA–1. Ausztrál GP, Melbourne (1. verseny)
15. SÍFUTÁS. Világkupa vége, Oslo
17. VÍZILABDA. Férfi világliga, 5. forduló, Románia–Magyarország
17. LABDARÚGÁS. Magyar Ligakupa, negyeddöntő, odavágók
17–18. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágók másik fele
18–22. KÉZILABDA. Férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágók
18–22. ALPESI SÍ. Világkupa vége, Méribel
19–22. ATLÉTIKA. Spuri Balaton Szupermaraton
19. LABDARÚGÁS. Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágók
19–22. KARATE. EKF karate Európa-bajnokság, Isztambul
21. RÖGBI. Hat nemzet, utolsó forduló
20–25. LABDARÚGÁS. U17-es labdarúgó Európa-bajnoki selejtező, elitkör, Magyarország
21/22. LABDARÚGÁS. Topligák: Liverpool–M. United; Barcelona–Real M.
21–22. SÍUGRÁS. Világkupa vége, Planica
21–23. KOSÁRLABDA. Férfi Adria-liga, alapszakasz utolsó fordulója
22. LABDARÚGÁS. NB I (21.) DVSC–DVTK, Ferencváros–MTK
23–29. MŰKORCSOLYA. Világbajnokság, Sanghaj
24. VÍZILABDA. Női világliga, 5. forduló, Olaszország–Magyarország
25–29. TEKVONDÓ. Olimpiai súlycsoportos tekvondó Európa-bajnokság, Nalcsik
27–29. KÉZILABDA. SEHA-liga, final four, k.k.h.
28. KERÉKPÁR. Terem országos bajnokság, Baj
28. ATLÉTIKA. Mezeifutó-világbajnokság, Kujjang
28. KARATE. JKA karate Európa-bajnokság, Prága

28. FITNESZ. Coca-Cola Testébresztő Fitnesznap
28. VÍZILABDA. Férfi Európa-kupa, döntő, odavágó
28–29. KÉZILABDA. Női Magyar Kupa, négyes döntő, k.k.h.
28–IV. 4. JÉGKORONG. Női világbajnokság, Malmö
29. LABDARÚGÁS. Magyarország–Görögország, Eb-selejtező
29. GYORSASÁGIMOTOROS-VB. Katari Nagydíj, Losail (1. verseny)
29. FORMULA–1. Malajziai GP, Sepang (2. verseny)

ÁPRILIS

1. LABDARÚGÁS. Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágók
1–4. ÚSZÁS. Úszó Budapest-bajnokság
3–12. KÉZILABDA. Női Bajnokok Ligája, negyeddöntők
4. VÍZILABDA. Férfi ob I, alapszakasz vége
4. ATLÉTIKA. Tájfutás, hosszútávú országos bajnokság, Balotaszállás
4/5. LABDARÚGÁS. Topligák: Arsenal–L’pool; Dortmund–Bayern; Roma–Napoli; OM–PSG
5. FORMULA–1. Bahreini GP, Szahír (3. verseny)
5. BASEBALL. MLB. Alapszakasz rajtja
6–12. JÉGKORONG. Divízió 1B-s női világbajnokság, Peking
7. JÉGKORONG. EBEL, a döntő rajtja
8. LABDARÚGÁS. Magyar Kupa, elődöntő, odavágók
8–12. KÉZILABDA. Férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, odavágók
9–12. GOLF. Masters, Augusta
9–18. SÚLYEMELÉS Európa-bajnokság, Tbiliszi
10–12. VÍZILABDA. Női LEN-kupa, final four, k.k.h.
11. VÍZILABDA. Férfi Európa-kupa, döntő, visszavágó
11. LABDARÚGÁS. Francia Ligakupa, döntő, k.k.h.
11. JÉGKORONG. NHL, alapszakasz vége
11/12. LABDARÚGÁS. Topligák: M. United–M. City
11–12. DUATLON. Hosszú és sprinttávú duatlon Európa-bajnokság, Horst
11–12. TOLLASLABDA. Országos bajnokság, Pécs
12. LABDARÚGÁS. NB I (23.) Ferencváros–Újpest
12. KERÉKPÁR.
Hegyi országos bajnokság
12. GYORSASÁGIMOTOROS-VB. Amerikai Nagydíj, Austin
12. KÉZILABDA. Női NB I, a rájátszás (1–4. helyért) rajtja
13–19. TORNA. Egyéni Európa-bajnokság, Montpellier
14. VÍZILABDA. Férfi világliga, 6. (utolsó) forduló, Magyarország–Görögország
14–16. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája + Európa-liga, negyeddöntő, odavágók
15. KOSÁRLABDA. NBA, alapszakasz vége
15–19. KÉZILABDA. Férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágók
16. KARATE. Nyílt shidokan karate-világbajnokság, Budapest
16. PANKRÁCIÓ. WWE Live show, Budapest Sportaréna
17–18. KARATE. Shinkyokushin karate Európa-bajnokság, Varsó
18. KOSÁRLABDA, NBA, rájátszás kezdete
18/19. LABDARÚGÁS. Topligák: Chelsea–M. United; Inter–Milan
18–19. ATLÉTIKA. Telekom Vivicittá Városvédő Futás (félmaratoni és más távok)
18–29. SAKK. Csapat-világbajnokság, Cahkadzor (férfiak) és Csengtu (nők)
18–V. 4. SNOOKER. Világbajnokság, Sheffield
19. LABDARÚGÁS. NB I (24.) DVTK–Videoton
19. FORMULA–1.
Kínai GP, Sanghaj (4. verseny)
19. GYORSASÁGIMOTOROS-VB. Argentin Nagydíj, Termas de Rio Hondo
19–25. JÉGKORONG. Divízió 1A-s világbajnokság, Krakkó
21. VÍZILABDA.
Női világliga, 6. forduló, Magyarország–Oroszország
21. LABDARÚGÁS. Magyar Ligakupa, negyeddöntő, visszavágók
21–23. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája + Európa-liga, negyeddöntő, visszavágók
24–25. KÉZILABDA. Férfi Magyar Kupa, final four, k.k.h.
24–26. VÍZILABDA. Női Euroliga, final four, k.k.h.
25. LABDARÚGÁS. NB I (25.) Ferencváros–DVTK
25/26. LABDARÚGÁS.
Topligák: Arsenal–Chelsea; Inter–Roma
25–26. BIRKÓZÁS. Szabadfogású birkózó országos bajnokság, Miskolc
26. FITNESZ. FitBalance (Sport – Fitnesz – Életmód – Expo – Fesztivál), Budapest Sportaréna
26. AUTÓSPORT. Rali-vb, Argentin rali
26–V. 3. ASZTALITENISZ. Egyéni világbajnokság, Szucsou

29. LABDARÚGÁS. Magyar Kupa, elődöntő, visszavágók
29/30. KÉZILABDA. Férfi Eb-selejtező, Oroszország–Magyarország
29–V. 3. RITMIKUS GIMNASZTIKA. Európa-bajnokság, Minszk
30–V. 3. ÖTTUSA.
Világkupa, Kecskemét

MÁJUS

1. NAGY FUTAM. Légi és aszfaltshow, Budapest-Belváros
1–3. KAJAK-KENU. Európa-bajnokság, Racice
1–17. JÉGKORONG. Világbajnokság, Csehország
2. LABDARÚGÁS. NB I (26.) DVSC–Videoton
2. VÍZILABDA.
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, utolsó játéknap
2. BIRKÓZÁS. Kötöttfogású birkózó országos bajnokság, Szigetszentmiklós
2–3. AUTÓSPORT. WTCC-hétvége (3. állomás), Hungaroring
2/3. KÉZILABDA. Férfi Eb-selejtező, Magyarország–Oroszország
2/3. LABDARÚGÁS. Topligák: Napoli–Milan
3. GYORSASÁGIMOTOROS-VB. Spanyol Nagydíj, Jerez.
5–7. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája + Európa-liga, elődöntő, odavágók
5–10. RÖPLABDA. Klubvilágbajnokság, k.k.h. (férfiak), ill. Svájc (nők)
6. KÉZILABDA. Férfi NB I, a rájátszás (1–6. helyért) vége
6–10. ERŐEMELÉS. Európa-bajnokság, Chemnitz
9/10. LABDARÚGÁS. Topligák: Chelsea–Liverpool; Milan–Roma
9–10. KÉZILABDA. Női Bajnokok Ligája, final four, Budapest
9–31. KERÉKPÁR. Olasz országúti körverseny (Giro d’Italia)
10. KÉZILABDA. Férfi NB I, a döntő rajtja
10. FORMULA–1. Spanyol GP, Barcelona (5. verseny)
10. LABDARÚGÁS. NB I (27.) Ferencváros–DVSC
12. LABDARÚGÁS.
Magyar Ligakupa, elődöntő, odavágók
12–14. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája + Európa-liga, elődöntő, visszavágók
12–17. TEKVONDÓ. Világbajnokság, Cseljabinszk
14. LABDARÚGÁS. Női Bajnokok Ligája, döntő, Berlin
15. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga rajtja, Doha
15–17. KOSÁRLABDA. Férfi Euroleague, final four, Madrid
16. KERÉKPÁR. Kritérium országos bajnokság, Újkígyós
16/17. LABDARÚGÁS.
Topligák: M. United–Arsenal; Inter–Juventus; Atlético M.–Barcelona
16–17. KÉZILABDA. Férfi EHF-kupa, négyesdöntő
16–17. ASZTALITENISZ. Extraliga négyes döntő, k.k.h.
17. TÖMEGSPORT. Coca-Cola Testébresztő Női Futógála
17. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga-verseny, Sanghaj
17. GYORSASÁGIMOTOROS-VB Francia Nagydíj, Le Mans
20. LABDARÚGÁS. Magyar Kupa, döntő, k.k.h.
21. DARTS. Premier League, playoff, London
22–24. KAJAK-KENU. Maratoni országos bajnokság, Győr
23. LABDARÚGÁS. Német Bundesliga, 34. (záró) forduló
23. LABDARÚGÁS. Francia Ligue 1, 38. (záró) forduló
23. KERÉKPÁR. Visegrád 4 országúti verseny, Magyar Nagydíj
23. TEKVONDÓ. poomsae országos bajnokság, Tápiósáp
23/24. LABDARÚGÁS. Olasz Serie A: Juventus–Napoli, Lazio–Roma
23–24. ÚSZÁS. Hosszútávúszó medencés országos bajnokság, Miskolc
24. TRIATLON. Középtávú triatlon-világbajnokság, Rimini
24. AUTÓSPORT. Portugál rali
24. LABDARÚGÁS. Angol Premier League, 38. (záró) forduló
24. LABDARÚGÁS. Spanyol bajnokság (Primera División), 38. (záró) forduló
24. KÉZILABDA. Női NB I, a rájátszás vége
24. KÉZILABDA. Férfi NB I, a döntő vége
24. FORMULA–1. Monacói GP, Monte-Carlo (6. verseny)
24–VI. 7. TENISZ. Francia nemzetközi bajnokság (Roland Garros), Párizs
26. LABDARÚGÁS. Magyar Ligakupa, elődöntő, visszavágók
27. LABDARÚGÁS. Európa-liga, döntő, Varsó
27. TÖMEGSPORT. Kihívás napja (Challenge Day)
28–29. FIFA. A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség tisztújító kongresszusa, Zürich
28–30. VÍZILABDA. Férfi Bajnokok Ligája, hatos döntő (final six), Barcelona

29–30. TÖMEGSPORT. Budapesti Nagy Sportágválasztó, Merkapt Sportközpont
29–31. LABDARÚGÁS. 30. (utolsó) forduló (Videoton–FTC, DVTK–MTK)
29–31. EVEZÉS. Európa-bajnokság, Poznan
30. LABDARÚGÁS. Angol FA-kupa, döntő, Wembley Stadion
30. LABDARÚGÁS. Német Kupa, döntő, Olimpiai Stadion, Berlin
30. LABDARÚGÁS.
Spanyol Király-kupa, döntő, k k.h.
30. LABDARÚGÁS.
Francia Kupa, döntő, Stade de France
30. LABDARÚGÁS. Orosz Premjer-liga, 30. (záró) forduló
30. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga-verseny, Eugene
30–31. LABDARÚGÁS. NB II, 30. (utolsó) forduló
30–31. KÉZILABDA. Férfi Bajnokok Ligája, final four, Köln
30–VI. 20. LABDARÚGÁS. U20-as világbajnokság, Új-Zéland
31. LABDARÚGÁS. Olasz bajnokság (Serie A), 38. (záró) forduló
31. GYORSASÁGIMOTOROS-VB.
Olasz Nagydíj, Mugello

JÚNIUS

3. LABDARÚGÁS. Magyar Ligakupa, döntő, k.k.h.
4. KOSÁRLABDA. NBA, a döntő rajtja
4. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga, Róma
5–7. KAJAK-KENU. Vb-válogató, Szeged
6. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, döntő, Berlin
6–12. VÍVÁS. Európa-bajnokság, Montreux
6–VII. 5. LABDARÚGÁS. Női világbajnokság, Kanada
6. ATLÉTIKA. Tájfutás, éjszakai országos bajnokság, Pusztamarót
6/7. KÉZILABDA. Női vb-selejtező, Ausztria-Magyarország
(?)7. LABDARÚGÁS. Olasz Kupa, döntő, Stadio Olimpico, Róma
7. FORMULA–1. Kanadai GP, Montreal (7. verseny)
7. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga-verseny, Birmingham
9–14. VÍZILABDA. Női világliga-szuperdöntő, k.k.h.
9–14. MŰUGRÁS. Európa-bajnokság, Rostock
10/11. KÉZILABDA. Férfi Eb-selejtező, Portugália–Magyarország
11. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga, Oslo.
11–28. KOSÁRLABDA. Női Európa-bajnokság, Magyarország és Románia
11–VII. 4. LABDARÚGÁS. Copa América, Chile
12–28. EURÓPAI JÁTÉKOK. Baki (egyúttal birkózó Európa-bajnokság is)

13. LABDARÚGÁS. Finnország–Magyarország, Eb-selejtező
13. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga, New York.
13–14. AUTÓSPORT. Le Mans-i 24 órás verseny
13–14. AUTÓSPORT. WSR-hétvége (4. állomás), Hungaroring
13/14. KÉZILABDA. Férfi Eb-selejtező, utolsó csoportmeccs, Magyarország–Ukrajna
13/14. KÉZILABDA. Női vb-selejtező, Magyarország-Ausztria
14. GYORSASÁGIMOTOROS-VB. Katalán Nagydíj, Barcelona
14. AUTÓSPORT. Szardínia-rali.
14. TÖMEGSPORT. K&H mozdulj! maraton- és félmaratonváltó
17–30. LABDARÚGÁS. U21-es Európa-bajnokság, Csehország
18–21. GOLF. US Open, University Place
20. TÖMEGSPORT. Brutálfutás 4.0
20. ATLÉTIKA. Tájfutás, középtávú országos bajnokság, Mánfa
20–21. ÚSZÁS. Magyar Úszás Napja, nyíltvízi országos bajnokság, Balatonfüred
20–21. CSELGÁNCS. Olimpiai kvalifikációs cselgáncs Grand Prix, Budapest
20–21. ATLÉTIKA. Csapat Európa-bajnokság
21. ATLÉTIKA. Tájfutás, váltó országos bajnokság, Mánfa
21. FORMULA–1. Osztrák GP, Red Bull Ring, Spielberg (8. verseny)
23–28. VÍZILABDA. Férfi világliga-szuperdöntő, Bergamo
25–28. VERSENYTÁNC. Látványtánc Európa-bajnokság, Balatonfüred
26–28. SPORTLÖVÉSZET. Koronglövő országos bajnokság, Balatonfűzfő
26. KERÉKPÁR. időfutam országos bajnokság, Ibrány
27. AQUATLON. Aquatlon Európa-bajnokság, Köln
27. GYORSASÁGIMOTOROS-VB. Holland Nagydíj, Assen
27–28. TRIATLON. Hosszútávú triatlon-világbajnokság, Motala
27–VII. 2. ÚSZÁS. Országos bajnokság, Győr
28. KERÉKPÁR. országúti országos bajnokság, Ibrány
28–VII. 6. ÖTTUSA. Világbajnokság, Berlin
29–VII. 2. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája + Európa-liga, selejtező, 1. forduló, odavágók
29–VII. 12. TENISZ. Angol nemzetközi bajnokság (Wimbledon), London

JÚLIUS

TÖMEGSPORT. Balaton-átúszás
3–5. KAJAK-KENU. Maratoni Európa-bajnokság, Bohinj
35. SPORTLÖVÉSZET. Koronglövő országos bajnokság, Balatonfűzfő
3–14. UNIVERSIADE. Kvangdzsu
4. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga, Párizs
4–5. REPÜLŐSPORT. Red Bull Air Race (a vb 4. állomása), Budapest
4–18. AMERIKAI FUTBALL. Világbajnokság, Stockholm
4–26. KERÉKPÁR. Francia országúti körverseny (Tour de France)
5. FORMULA–1. Brit GP, Silverstone (9. verseny)
7. ATLÉTIKA. Gyulai István Memorial Magyar Nagydíj, Székesfehérvár
7–9. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája + Európa-liga, selejtező, 1. forduló, visszavágók
7–26. LABDARÚGÁS. CONCACAF Arany-kupa, Egyesült Államok
911. VÍZILABDA. Férfi nemzetközi torna, Vodafone-kupa
9–12. TRIATLON. Európa-bajnokság, Genf
9–19. LABDARÚGÁS. Strandfoci-világbajnokság, Espinho

14–16. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája + Európa-liga, selejtező, 2. forduló, odavágók
15–19. RÖPLABDA. Férfi Világliga, döntő, k.k.h.
15–23. VÍVÁS. Világbajnokság, Moszkva
17–20. GOLF. Open bajnokság, St. Andrews
17. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga, Monte-Carlo
17–19. KAJAK-KENU. Vb-válogató, Szolnok
18–19. TRIATLON. Vegyes váltó világbajnokság, Hamburg
18–VIII. 2. SPORTLÖVÉSZET. Európa-bajnokság, Maribor
19. FORMULA–1. Német GP, Nürburgring (10. verseny)
21–23. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája + Európa-liga, selejtező, 2. forduló, visszavágók
22–26. RÖPLABDA. Női World Grand Prix, döntő, Omaha
24–VIII. 9. VIZES VB (MEDENCÉS SPORTOK). Világbajnokság, Kazany
24–25. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga, London
25. LABDARÚGÁS. 2018-os világbajnokság, a selejtezőcsoportok sorsolása, Szentpétervár
25–VIII. 1. EYOF, Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál, Tbiliszi
25–26. KERÉKPÁR. Central European Tour, Szerencs–Ibrány–Gödöllő–Budapest
26. FORMULA–1. Magyar GP, Hungaroring (11. verseny)
28–30. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája + Európa-liga, selejtező, 3. forduló, odavágók
30. ATLÉTIKA. Gyémánt-liga, Stockholm
31. TÉLI OLIMPIA. A 2022-es házigazda kiválasztása (NOB-közgyűlés), Kuala Lumpur

AUGUSZTUS

TÖMEGSPORT. Öbölátúszás, Balatonfüred–Tihany
3–9. ÍJÁSZAT. IFAA terep Európa-bajnokság, Kil (Svédország)
4–6. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája + Európa-liga, selejtező, 3. forduló, visszavágók
68. FEKVENYOMÁS. Európa-bajnokság, Plzen
6
15. ÖKÖLVÍVÁS. Férfi Európa-bajnokság, Szófia
7
9. ATLÉTIKA. Országos bajnokság, Székesfehérvár
7–9. RITMIKUS GIMNASZTIKA.
Világkupa (5. állomás), Budapest
8–9. TRIATLON. Világkupa (5. állomás), Tiszaújváros
11. LABDARÚGÁS. Európai Szuperkupa-mérkőzés, Tbiliszi
11–23. LOVASSPORT. Európa-bajnokság, Aachen
13–16. GOLF. PGA-bajnokság, Kohler
13–16. AUTÓSPORT. Hungarian Baja nemzetközi terepraliverseny, Pápa
15–16- Autókrossz Eb-futam, Nyirád
17–23. ÖTTUSA. Európa-bajnokság, Bath

18–20. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája + Európa-liga, playoff-kör, odavágók
19–23. KAJAK-KENU. Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Milánó
22–30. ATLÉTIKA. Világbajnokság, Peking
22–IX. 6. RÖPLABDA. Női Világkupa, Japán
22–IX. 13. KERÉKPÁR. Spanyol országúti körverseny (Vuelta a Espana)
23. FORMULA–1. Belga GP, Spa-Francorchamps (12. verseny)
24–30. ÍJÁSZAT. IFAA vadászíjász-világbajnokság, Gödöllő
25–27. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája + Európa-liga, playoff-kör, visszavágók
25–30. CSELGÁNCS. Világbajnokság, Asztana
26–28. KAJAK-KENU. Országos bajnokság, Szolnok
27–30. LOVASSPORT. Kettesfogathajtó-vb, Fábiánsebestyén

29. TÖMEGSPORT. Brutálfutás Budapest 2.0
30–IX. 6. EVEZÉS. Világbajnokság, Lac d’Aiguebelette
31–IX. 13. TENISZ. Amerikai nemzetközi bajnokság (US Open), New York

SZEPTEMBER

3. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga, Zürich
4. LABDARÚGÁS. Magyarország–Románia, Eb-selejtező
4–6. KAJAK-KENU. Előolimpia, Rio de Janeiro
5–6. AUTÓSPORT. Kamion Eb-futam (7. állomás), Hungaroring
5–20. KOSÁRLABDA. Férfi Európa-bajnokság, Berlin, Montpellier, Riga, Zágráb + Lille
6. FORMULA–1. Olasz GP, Monza (13. verseny)
7. LABDARÚGÁS. Észak-Írország–Magyarország, Eb-selejtező
7–13. RITMIKUS GIMNASZTIKA. Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Stuttgart
7–15. BIRKÓZÁS. Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Las Vegas
8–23. RÖPLABDA. Férfi Világkupa, Japán
9–20. SPORTLÖVÉSZET. Koronglövő-világbajnokság, Lonato
10. AMERIKAI FUTBALL, NFL. Szezonrajt
10–X. 4. SAKK. Világkupa, Baki
11. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga zárása (14. állomás), Brüsszel
11–13. KAJAK-KENU. Maratoni világbajnokság, Győr
11–13. SPORTLÖVÉSZET. Országos bajnokság, 25 m, Budapest
12. TÁJFUTÁS. rövidtávú országos bajnokság, Szeged
13. TÁJFUTÁS. sprint váltó országos bajnokság, Szeged
13. KERÉKPÁR. Páros országos bajnokság
13. TRIATLON. Hosszú  távú Európa-bajnokság, Weymouth
13. ATLÉTIKA. Wizz Air Budapest Félmaraton
15. NYÁRI OLIMPIA. Jelentkezési szándék megerősítésének határideje a 2024-es rendezésre
15–17. LABDARÚGÁS.
Bajnokok Ligája + Európa-liga, csoportkör, 1. forduló
15–20. TRIATLON. Világbajnoki döntő, Chicago
18–19. TÖMEGSPORT. Budapesti Nagy Sportágválasztó, Merkapt Sportközpont
18–X. 31. RÖGBI. Világbajnokság, Anglia
19–20. SPORTLÖVÉSZET. Országos bajnokság, 50 m, Budapest
19–20. ERŐEMELÉS. Magyar bajnokság, Orosháza
19–27. KERÉKPÁR. Országúti vb, Richmond

20. FORMULA–1. Szingapúri GP, Marina Bay (14. verseny)
25–X. 4. ASZTALITENISZ. Európa-bajnokság, Jekatyerinburg
26–27. BIRKÓZÁS. Női országos bajnokság, Tatabánya
26–X. 4. RÖPLABDA. Női Európa-bajnokság, Hollandia és Belgium

27. FORMULA–1. Japán GP, Szuzuka (15. verseny)
29–X. 1. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája + Európa-liga, csoportkör, 2. forduló

OKTÓBER

34. KARATE. WSKA világbajnokság, Bielsko-Biala
4. BASEBALL, MLB.
Alapszakasz vége
518. ÖKÖLVÍVÁS. Olimpiai kvalifikációs férfi világbajnokság, Doha
8. LABDARÚGÁS. Magyarország–Feröer, Eb-selejtező
8–11. GOLF. Presidents-kupa, Incson
9–18. RÖPLABDA. Férfi Európa-bajnokság, Bulgária és Olaszország
10. TRIATLON. Ironman-világbajnokság, Hawaii
10–11. TÖMEGSPORT. SPAR Budapest Maraton Fesztivál
11. LABDARÚGÁS. Görögország–Magyarország, Eb-selejtező
11. FORMULA–1. Orosz GP, Szocsi (16. verseny)
11–31. SAKK. Női világbajnoki párosmérkőzés, k.k.h.
14–18. SZABADIDŐSPORT. Nemzetközi Szabadidősport-szövetség éves kongresszusa, Bp.
14–18. DUATLON. Világbajnokság, Adelaide
16–18. ASZTALITENISZ. Férfi világkupa, Halmstad
16–18. AUTÓSPORT. Mecsek Rally nemzetközi raliverseny, Pécs
17. TÁJFUTÁS. Normál távú országos bajnokság, Dobogókő
17–18. SÚLYEMELÉS. Országos bajnokság
18. TÁJFUTÁS. Egyesületi váltó országos bajnokság, Dobogókő
20–22. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája + Európa-liga, csoportkör, 3. forduló
23–XI. 1. TORNA. Világbajnokság, Glasgow
24–25. TÁJFUTÁS. Csapat országos bajnokság, Lillafüred
25. FORMULA–1. Egyesült Államok GP, Austin (17. verseny)
30–XI. 1. ASZTALITENISZ. Női világkupa, k.k.h.
31. FITNESZ. DECATHLON FittAréna

NOVEMBER

1. FORMULA–1. Mexikói GP, Mexikóváros (18. verseny)
3–5. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája + Európa-liga, csoportkör, 4. forduló
3–8. TENISZ. WTA-vb, Csuhaj
5–7. ÚSZÁS. Rövid pályás úszó országos bajnokság, Százhalombatta
8. GYORSASÁGIMOTOROS-VB. Valenciai Nagydíj, Valencia (18., utolsó verseny)
9–15. ERŐEMELÉS. Világbajnokság, Hamm
12–15. AUTÓSPORT. Rali-vb utolsó (13.) állomása, Wales-rali
12–22. SAKK. Csapat Európa-bajnokság, Reykjavík
14–15. TENISZ. Fed-kupa-döntő, k.k.h.
14–15. ATLÉTIKA. Balaton Maraton és Félmaraton
15. FORMULA–1. Brazil GP, Interlagos (19. verseny)
16–22. TENISZ. ATP-vb, London
18–21. ÖKÖLVÍVÁS.
Női országos bajnokság, Vecsés.
20–29. SÚLYEMELÉS. Világbajnokság, Houston
20–21. AUTÓSPORT. WTCC-hétvége (12., utolsó állomás), Katar
21–22. TEKVONDÓ.
Országos bajnokság, Budapest
24–26. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája + Európa-liga, csoportkör, 5. forduló
27–29. TENISZ. Davis-kupa-döntő, k.k.h.
27–29. SPORTLÖVÉSZET. Hungarian Open nemzetközi légfegyveres verseny, Győr
29. FORMULA–1. Abu-dzabi GP, Jasz Marina (20., utolsó verseny)

DECEMBER

2–5. ÖKÖLVÍVÁS. Férfi ökölvívó országos bajnokság, Hévíz
2–6. ÚSZÁS.
Rövid pályás Eb, Netanya
5–20. KÉZILABDA. Női világbajnokság, Dánia

8–10. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája + Európa-liga, csoportkör, 6. (utolsó) forduló
12. LABDARÚGÁS. 2016-os Európa-bajnokság, a döntő csoportjainak sorsolása, Párizs
13. ATLÉTIKA. Mezeifutó Európa-bajnokság, Toulon-Hyeres
VÍVÁS. Országos bajnokság, Budapest (később kijelölendő időpontban)
ASZTALITENISZ. Top 12-bajnokság (később kijelölendő időpontban és
helyszínen)
LABDARÚGÁS. Klubvilágbajnokság (később kijelölendő időpontban és
helyszínen)

Share This:

Minden vélemény számít!

 156 lekérés. 0.576s
Filmcentrum: Online filmek - online sorozatok